Search
Generic filters

info@bricker.sk

Hnedá je teplá príjemná farba prírody a zeme, ktorá vzniká spojením žltej, červenej a čiernej farby. Symbolizuje vyrovnanosť, prirodzenosť, praktickosť a komfort.

Je takmer isté, že dom s tehličkovou fasádou si zamilujete už na prvý pohľad. Má totiž svoje čaro. Domy s tehlovým obkladom prebúdzajú fantáziu a rozprávajú príbehy.

Farba fasády výrazne ovplyvňuje vzhľad každej stavby, v kombinácií so strechou dotvára jej estetický dojem. Pri výbere odtieňov je dôležité brať do úvahy predovšetkým štýl domu…
Jeseň patrí medzi najfarebnejšie obdobie roku. Jeho farby rozžiarené slnkom prinášajú pestrosť, teplo ale aj pocit bezpečia. Inšpirujte sa jedinečnými odtieňmi, textúrami a tvarmi tehličkových obkladov BRICKER.

Farby hrajú v našom živote veľmi dôležitú úlohu a to nie len z estetických dôvodov. Rovnako ako ovplyvňujú náš vkus pôsobia aj na našu psychiku. A to až do tej miery, že môžu zmeniť našu náladu, alebo vplývať na naše zdravie.

Neomietané tehlové murivo predstavuje nezameniteľný stavebný prvok s jedinečným architektonickým výrazom. Lícové tehly Terca ponúkajú bohatú škálu farebných odtieňov a povrchových úprav ktoré umožňujú realizovať režné tehlové murivo v ľubovoľnom štýle.

Tehly sú jedným z najstarších a najznámejších stavebných materiálov, ktoré človek pozná. Začali sa používať pri stavbe ľudských sídiel už roku 7500 pred Kristom z tvarovaného bahna.

Pálená tehla je prírodný stavebný materiál

Človek je od nepamäti spätý s prírodou a má prirodzenú potrebu ju chrániť. A práve ochrana prírody, bez ktorej by život na Zemi nebol možný, zohráva dôležitý rolu aj vo výbere stavebných materiálov.

Prečo práve tehličková fasáda?

 Moderná doba je charakteristická progresívnymi technológiami a inováciami, ktoré ovplyvňujú všetky odvetvia priemyslu. Výnimkou nie je ani oblasť stavebníctva, ktorá v tomto smere rýchlo 

Nový model OUD ROSE z portfólia značky Terca poteší všetkých, ktorí milujú atmosféru priestorov s nádychom dávnych čias, tajuplnosti a romantiky. Originálny odtieň s prímesou červenej a staroružovej vybočuje z ponuky klasických tehlových farieb.

Aký je rozdiel medzi pálenou tehlou a obkladom z betónu?

Rozdiel je v materiáli. Vďaka nízkym nákladom sú produkty z betónu cenovo dostupnejšie, ale úžitková hodnota a životnosť betónového obkladu je výrazne nižšia. Betón je farebne nestály. 

Menšie ešte krajšie

Túžite po tehličkovej fasáde alebo originálnej stene, ale nemôžete si ju dovoliť? Bricker prichádza s ekonomickým variantom špeciálnej série tehlových pásikov MINI

Túžite po tehlovej stene v interiéri?

 Moderná doba je charakteristická progresívnymi technológiami a inováciami, ktoré ovplyvňujú všetky odvetvia priemyslu. Výnimkou nie je ani oblasť stavebníctva, ktorá v tomto smere rýchlo 

Zvoľte dokonalé riešenie finálnej povrchovej úpravy fasády či interiérovej steny, ktoré ponúka nespočetné dizajnové možnosti a priestor pre Vaše kreatívne nápady. Neobmedzujte sa a realizujte svoje sny.  

Výzor pravého tehlového domu

Ak už máte Váš dom postavený z čohokoľvek, fasáda BRICKER mu dodá výzor pravého tehlového domu a trvalo zvýši jeho hodnotu.

Nalaďte sa na svoj odtieň v štýle BRICKER. Buďte originálni a vyberte si jedinečné tehličkové obklady podľa Vášho vkusu.

Užívajte leto na terase

Počas teplých letných dní sa značná časť nášho života odohráva vonku na čerstvom vzduchu. Grilovanie, záhradná párty či romantické posedenie pod hviezdami sú dostatočnou motiváciou k tomu, aby sme