Search
Generic filters

info@bricker.sk

Nový model OUD ROSE z portfólia značky Terca poteší všetkých, ktorí milujú atmosféru priestorov s nádychom dávnych čias, tajuplnosti a romantiky. Originálny odtieň s prímesou červenej a staroružovej vybočuje z ponuky klasických tehlových farieb.

 Elegantné tlmené tóny pôsobia nevtieravým dojmom a dávajú vyniknúť pieskovanej štruktúre prírodného materiálu. OUD ROSE je vhodný pre stvárnenie akéhokoľvek architektonického štýlu bez ohľadu na to, či ide o exteriérovú fasádu, alebo interiérové plochy. Noblesný odtieň nikdy nezmení svoju jedinečnú farbu a ostane ozdobou každej stavby po dlhé roky.

Pálená tehla je prírodný stavebný materiál

 Človek je od nepamäti spätý s prírodou a má prirodzenú potrebu ju chrániť. A práve ochrana prírody, bez ktorej by život na Zemi nebol možný, zohráva dôležitý rolu aj vo výbere stavebných materiálov. 

Prečo práve tehličková fasáda?

 Moderná doba je charakteristická progresívnymi technológiami a inováciami, ktoré ovplyvňujú všetky odvetvia priemyslu. Výnimkou nie je ani oblasť stavebníctva, ktorá v tomto smere rýchlo 

Aký je rozdiel medzi pálenou tehlou a obkladom z betónu?

Rozdiel je v materiáli. Vďaka nízkym nákladom sú produkty z betónu cenovo dostupnejšie, ale úžitková hodnota a životnosť betónového obkladu je výrazne nižšia. Betón je farebne nestály. 

Menšie ešte krajšie

Túžite po tehličkovej fasáde alebo originálnej stene, ale nemôžete si ju dovoliť? Bricker prichádza s ekonomickým variantom špeciálnej série tehlových pásikov MINI

Túžite po tehlovej stene v interiéri?

 Moderná doba je charakteristická progresívnymi technológiami a inováciami, ktoré ovplyvňujú všetky odvetvia priemyslu. Výnimkou nie je ani oblasť stavebníctva, ktorá v tomto smere rýchlo 

Jarné zľavy Bricker

Zvoľte dokonalé riešenie finálnej povrchovej úpravy fasády či interiérovej steny, ktoré ponúka nespočetné dizajnové možnosti a priestor pre Vaše kreatívne nápady. Neobmedzujte sa a realizujte svoje sny.  

Výzor pravého tehlového domu

Ak už máte Váš dom postavený z čohokoľvek, fasáda BRICKER mu dodá výzor pravého tehlového domu a trvalo zvýši jeho hodnotu.

Užívajte leto na terase

Počas teplých letných dní sa značná časť nášho života odohráva vonku na čerstvom vzduchu. Grilovanie, záhradná párty či romantické posedenie pod hviezdami sú dostatočnou motiváciou k tomu, aby sme