Search
Generic filters

info@bricker.sk

Perla Mana NF 9 (R 116)

Vďaka schopnosti presvetliť priestor je takýto obklad v interiéroch často využívaný. Jemný jednoliaty pieskový odtieň a nevýrazná štrukúra pôsobia príjemne nerušivo. Svetlosť je možno doladiť farbou špárovky. Možností je naozaj veľa, stačí len zvoliť tú správnu kombináciu, ktorá bude pastvou pre oko.

OBJEDNAJTE SI ODPREZENTOVANIE VZORKY TOHTO MODELU ÚPLNE ZDARMA NA ADRESE info@bricker.sk A MY K VÁM POŠLEME PARTNERA BRICKER Z VÁŠHO REGIÓNU!

Cenová úroveň

Farba

,

Povrch

,

Spracovanie

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Vzorka pozostáva z 5ks obkladových pásikov vybraného modelu a 6ks vzoriek škárovacej malty. Pásiky si môžete vyskladať na zem a vsúvať medzi ne vzorku škárovacej malty. Každý odtieň vytvára iný
pohľad na tehlový obklad. Vzorky si môžete taktiež nalepiť na kus OSB dosky či Cetrisu so škárou 12mm a získate tabuľu, ktorú je možné prikladať na fasádu domu či stenu, ktorú plánujete obkladať. Ak si s výberom modelu nie ste istý, vo formulári nižšie Vám ponúkame možnosť doobjednania ešte dvoch iných vzoriek obkladu. Celkovo tak môžete získať 3 vzorky tehlových obkladov zdarma a rozhodovanie nad finálnym produktom sa tak zjednoduší.

Ak by ste mali záujem o vzorku, ktorá je aplikovaná na Cetris tabuli s kompletným škárovaním, kontaktujte nás e-mailom na info@bricker.sk, alebo telefonicky na +421 948 114 397. Takáto vzorka je spoplatnená sumou 30€ s DPH

Ak si s výberom modelu nie ste istý, ponúkame vám možnosť doobjednania ešte dvoch iných vzoriek obkladu. Celkovo tak môžete získať 3 vzorky tehlových obkladov zdarma a rozhodovanie nad finálnym produktom sa tak zjednoduší.

Podobné produkty

Dopyt pre prihlasených