Search
Generic filters

info@bricker.sk

Forum Ombra (BR 026)

Z lícových tehál možno na fasáde vytvoriť efektné žalúzie zakrývajúce okenné plochy pred silným slnkom a nechcenými pohľadmi. Jedná sa o model, ktorý je jeden z najtmavších a môže sa zdať, že je len pre tých odvážnejších, no teší sa veľkej obľube u našich klientov.

OBJEDNAJTE SI ODPREZENTOVANIE VZORKY TOHTO MODELU ÚPLNE ZDARMA NA ADRESE info@bricker.sk A MY K VÁM POŠLEME PARTNERA BRICKER Z VÁŠHO REGIÓNU!

Cenová úroveň

Farba

Povrch

Spracovanie

Akciové

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Vzorka pozostáva z 5ks obkladových pásikov vybraného modelu a 6ks vzoriek škárovacej malty. Pásiky si môžete vyskladať na zem a vsúvať medzi ne vzorku škárovacej malty. Každý odtieň vytvára iný
pohľad na tehlový obklad. Vzorky si môžete taktiež nalepiť na kus OSB dosky či Cetrisu so škárou 12mm a získate tabuľu, ktorú je možné prikladať na fasádu domu či stenu, ktorú plánujete obkladať. Ak si s výberom modelu nie ste istý, vo formulári nižšie Vám ponúkame možnosť doobjednania ešte dvoch iných vzoriek obkladu. Celkovo tak môžete získať 3 vzorky tehlových obkladov zdarma a rozhodovanie nad finálnym produktom sa tak zjednoduší.

Ak by ste mali záujem o vzorku, ktorá je aplikovaná na Cetris tabuli s kompletným škárovaním, kontaktujte nás e-mailom na info@bricker.sk, alebo telefonicky na +421 948 114 397. Takáto vzorka je spoplatnená sumou 30€ s DPH

Ak si s výberom modelu nie ste istý, ponúkame vám možnosť doobjednania ešte dvoch iných vzoriek obkladu. Celkovo tak môžete získať 3 vzorky tehlových obkladov zdarma a rozhodovanie nad finálnym produktom sa tak zjednoduší.

Podobné produkty

Dopyt pre prihlasených